00 800 67 89 10 11

01. březen 2017 09:00 - 31.03.2017 17:00 | Ostrava

Fotogalerie - březen 2017

Ohlédnutí za naší činností a akcemi v březnu 2017.

V této fotogalerii naleznete ukázky z akcí proběhlých v měsíci březnu 2017.

  • V rámci Týdne jazyků a humanitních věd Matičního gymnázia jsme uspořádali 2 přednášky pro zdejší studenty. První z nich se zaměřila na příležitosti pro mladé v rámci programu Erasmus+ - studium v zahraničí a Evropská dobrovolná služba. Druhá akce s názvem Stopem po Evropě pojednávala o příležitostech pro mladé v rámci cestování po evropských zemí.
  • V KMO Vítkovice jsme pořádali besedu Kde ženy vládnou u příležitosti Mezinárodního dne žen se spisovatelkou a cestovatelkou Kateřinou Karáskovou.
  • U příležitosti březnového Evropského dne mozku jsme organizovali přednášku Trénujte paměť s nadhledem o fungování lidské paměti a jejím posilování či pokrokům ve výzkumu a medicíně v KMO Vietnamská.
  • Měsíc vyvrcholil Španělským kulturním týdnem. Besedy, soutěže, literární večer, filmový večer, a mnohé další kulturní akce budou probíhaly na různých místech v centru Ostravy. Letošní ročník se chtěl více otevřít lidem z řad široké veřejnosti, akce tedy probíhaly převážně v češtině, popř. s tlumočením.

Sledujte aktuální dění a další akce na našich webových stránkách, na facebooku nebo nás kontaktujte.