00 800 67 89 10 11

12. květen 2017 10:00 - 17.05.2017 21:00 | Pardubice

8. ročník Multi-kulturního týdne

Pardubice opět oživí festival Multi-kulturní týden. Setkávání, kultura, jazyky, hudba, filmy, lidé. Buďte u toho s námi!

Multi-kulturní týden - plakát

8. ročník festivalu Multi-kulturní týden je tady!


Letos jsme se rozhodli propojit téma multikulturality s udržitelným rozvojem, ekologií, přírodou a pohledem různých kultur právě na tyto "eko" otázky .


Cílem festivalu je umožnit (nejen) obyvatelům města setkat se s jejich sousedy, kteří pocházejí z různých koutů světa. Zároveň chceme formou jednotlivých akcí přiblížit různé kultury a poukázat na jejich specifika.


Hlavní akce festivalu proběhnou od 12. do 17. 5. 2017. Těšit se můžete na opravdu bohatý program, namátkou Vás zveme na Multi-kulturní jarmark, filmové projekce, přednášky či tvořivé odpoledne pro děti.


V rámci Multi-kulturního týdne probíhá již od konce března výstava REFLEXE, v pátek 28. 4. startuje další výstava Tváře pomoci. Festival má i své předakce.


Kompletní program festivalu naleznete na jeho webových stránkách, aktuální novinky, videa a fotografie pak na facebookovém profilu festivalu.


Hlavními organizátory festivalu jsou Europe Direct Pardubice a Centrum na podporu integrace cizinců pro Pardubický kraj. Velké zásluhy mají i všichni partneři festivalu, díky kterým může být letošní ročník opravdu pestrý.


Děkujeme partnerům a návštěvníkům všech akcí přejeme jen ty nejlepší zážitky!Multi-kulturní týden - logo