00 800 67 89 10 11

08. červen 2017 10:00 - 12:00 | Pardubice

ZRCADLO UMĚNÍ 2017

Tradiční přehlídka umělecké amatérské scény z Pardubic a okolí.

Od 8. do 10. 6. 2017 se můžete v Pardubicích těšit na jarní část městských slavností s názvem ZRCADLO UMĚNÍ 2017
- tradiční přehlídku umělecké amatérské scény z Pardubic a okolí.

Zrcadlo umění letos slibuje nabitý a rozmanitý program pro všechny, kteří umění milují v jakékoli jeho podobě a formě. Není podstatné, kdo je divákem a kdo umělcem. Jedni bez druhých nemohou být, není radosti bez sdílení.

Srdečně Vás zvou organizátoři slavností, kterými jsou Kulturní centrum Pardubice a Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny.
"Vypijte s námi koktejl emocí vytvořený vznešenou kulisou městských prostranství, libozvučných tónů, barev a ladných pohybů.
17. ročník Zrcadla umění nabízí určitě ve větším, než malém množství, to nejlepší, co se v Pardubicích urodilo z ducha zapálených a kreativních lidí. Dali jsme si záležet, aby ozvěny zážitků rezonovaly v duších celé generační škály, protože městské slavnosti mají být zkrátka pro všechny."

Součástí zahajovacího ceremoniálu dne 8. 6. 2017 budou opět tvůrčí workshopy
a naše středisko Europe Direct Pardubice u toho nebude rozhodně chybět!

V době od 10:00 do 12:00 hodin můžete na Pernštýnském náměstí očekávat oblíbený Eurokoutek či výtvarnou dílnu zaměřenou na poznávání vlajek zemí Evropské unie. Čeká na Vás nabídka publikací a služeb ED Pardubice, velkoformátové puzzle Evropy, kvízy, omalovánky,
vlajkové pexeso či malování vlajek nafouklými balonky.

Přijďte se na chvilku zatoulat do Evropy! Těšíme se na Vás!

Celý program festivalu naleznete na webových stránkách Kulturního centra Pardubice.
Akce Zrcadlo umění, tradiční přehlídka amatérské scény z Pardubic a okolí, se konala 8. - 10. 6. 2017. Během bohatého programu představili nejen sebe, ale hlavně svou tvorbu nejrůznější kreativní umělci. Zpívalo se, tančilo, kouzlilo, hrálo divadlo a mnoho, mnoho dalšího.

Naše středisko se aktivně účastnilo programu ve čtvrtek 8. 6., kdy jsme realizovali výtvarný workshop pro děti, dále jsme tradičně zásobili návštěvníky znalostními kvízy s evropskou tematikou a skládali velkoformátové puzzle.

Nádherné počasí ještě více umocnilo pohodovou atmosféru, která vládla na celém Pernštýnském náměstí.


Všem malým i velkým návštěvníkům děkujeme za spolupráci a Pardubicím přejeme ať dále vzkvétají a jsou bezvadným místem pro život!